Biorezonans tedavisi sigarayı bıraktırır mı?

Sigarayı bırakmak bir çok tiryaki için bir ciddi istek olmanın ötesinde zor bir ayrılık olarak da görülüyor. Sigarayı bırakmak isteyen kişilerin en zorlandığı alan ise karar alma anları ve bu anı takip eden ilk bir kaç gün. Peki sigarayı bırakmak bu kadar zor mu? Bırakılan sigaraya tekrar dönülmemesi için yapılacak bir şeyler var mı?

Biorezonans tedavisi ile sigaradan kurtulmak mümkün.  Frekans kontrollü bilgisayarlarla yapılan Biorezonans Tedavi‘de kullanılan frekanslar sigaranın içindeki 4000 kadar ayrı maddeden kaynaklanan karışık paterndeki elektromanyetik frekanslardır.

Amaç vücudunuzda bu frekansların ortadan kaldırılmasıdır.Yapılan işlem alınan tüm frekansların tam ters çevrilmesi ve bu yeni yaratılan frekans paterninin vücuda verilmesidir. Kişi işlem sırasında genellikle bir şey hissetmez. Ama işlem sonunda sigara içindeki zehirli maddeler ve nikotinin vücudunuzla bağlantısı koparılmıştır, nikotin ve bu toksinler vücudunuzdan hızla atılmaya başlamıştır. Sigaranın içindeki zehirli maddelere artık vücudun toleransı yoktur. Sistemin normal işleyişini korumak için nikotine olan ihtiyacı ortadan kalkmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.