Doktor Sevil Kılıç Biorezonans, İstanbul Biorezonans Merkezi

Biofrekans yorumlarına baktığınızda Biofrekans şikayetlerinin neredeyse hiç olmadığını göreceksiniz. Evet Biofrekans tedavi yöntemi hakkında bir çok yorum yapılıyor. O halde Biofrekans ile sigara bırakmaBiofrekans fiyatıBiofrekans nasıl uygulanırBiofrekans ile zayıflama hakkında sizi bilgilendirelim.

BİOFREKANS NEDİR?

Biofrekans yöntemi yan etkisi olmayan, ilaçsız ve ağrısız bir tedavi metodudur. Hem akut hem de kronik hastalıklarda etkilidir. Biofrekans terapisi frekans kontrollü bilgisayarlarla yapılır.

BICOM Biofrekans cihazı, Hans Brugemann tarafından,  Biofrekans tedavisinin yaratıcısı Doktor Morell ile 1976’da başlattığı ortak bir çalışma sonunda, 1987’de geliştirilmiştir. İnsan organizmasındaki hücre, doku ve organların her biri, kendine özgü farklı elektromanyetik frekanslar yayarlar ve hep birlikte kişinin genel frekans spektrumunu belirlerler. Hasta insanın frekans sisteminde saklanan  allerjen, virüs, bakteri, amalgam, mycosis gibi hasta yapıcılara ait yabancı frekanslar metabolizmanın normal frekans düzenini bozmaktadır. Biofrekans cihazı ile uygulanan terapilerde amaç düzeni bozan frekansları saptayıp doğru titreşimlerine kavuşturmaktır. Terapi sırasında Biofrekans cihazının elektrodları vücudun belli yerlerine yerleştirilir. Frekans düzenini bozan elektromanyetik frekanslar belirlenir ve cihaza transfer edilir. Cihazda bu frekanslar arındırılır ve vücuda geri verilir. Hastaya ait patalojik frekanslar Biofrekans terapisiyle ters çevrilerek normalleştirildiği için bağışıklık sistemini bozan engeller kaldırılmış olur ve organizma sağlıklı çalışır duruma kavuşur.

BİOFREKANS NASIL UYGULANIR?

BICOM Biofrekans cihazından yayılan elektromanyetik frekansın gücü bir cep telefonundan yayılanın binde biri kadardır. Hiç bir yan etkisi yoktur. Vücudumuza zarar veren elektromanyetik frekanslar cihaz aracılığı ile ters çevrilir ve kişiye gönderilir. Birbirinin tam tersi iki manyetik alan karşılaşınca nötrlesir. Bu şekilde bakterilerin, virüslerin, parazitlerin, ağır metallerin vb. tüm zararlı etmenlerin manyetik bilgisi vücudumuzdan temizlenmiş olur. Ayrıca vücudumuza ait tükürük, idrar gibi sıvılarda bulunan sağlıklı frekanslar da güçlendirilerek kişiye verilir. Böylelikle bağışıklık sistemimiz desteklenmiş olur. Bu da ilaçsız, ağrısız ve kalıcı olarak iyileşme anlamına gelmektedir.

BİOFREKANS YORUMLARI

Biofrekans tedavisi gören hastaların çok çok az bir kısmı hariç sadece olumlu yorumlar duyarsınız. Bir tedavinin etkisinin sürmesi yani iyileştirme sürecinin kalıcı olması, tedavi gören kişinin doktorun tavsiyelerine uymasına da bağlıdır.

BİOFREKANS ŞİKAYETLERİ

Biofrekans tedavisi görenlerin büyük çoğunluğu tedaviden olumlu yanıt alır. Hastalıklar kronik ve akut olarak ayrılır ve birçok farklı hastalığın yine bir çok evresi vardır. Tedavi için gelen misafirlerimize test yapılır ve bilgilendirme yapılır. Tedavi Doktor Sevil Kılıç denetiminde ve planlı yapılır. Tedavi sonrası doktorun önerilerine uymak, tedavi süreci kadar önemlidir. Hastaların çok az bir kısmı bu önerilere uymaz ve bir ihtimal hastalığın iyileşme sürecinde yavaşlama görülebilir. Bu durumdan şikâyetçi olan hastalarımıza da yine tedavi sonrası tavsiyelerimizi yineleriz ve planlamalarını güncelleriz. Biofrekans tedavide şikâyet oranı çok çok azdır.

 

BİOFREKANS İLE SİGARA BIRAKMA

Biofrekans tedavisi ile sigaradan kurtulmak mümkün.  Frekans kontrollü bilgisayarlarla yapılan Biofrekans Tedavi‘de kullanılan frekanslar sigaranın içindeki 4000 kadar ayrı maddeden kaynaklanan karışık paterndeki elektromanyetik frekanslardır.

Amaç vücudunuzda bu frekansların ortadan kaldırılmasıdır. Yapılan işlem alınan tüm frekansların tam ters çevrilmesi ve bu yeni yaratılan frekans paterninin vücuda verilmesidir. Kişi işlem sırasında genellikle bir şey hissetmez. Ama işlem sonunda sigara içindeki zehirli maddeler ve nikotinin vücudunuzla bağlantısı koparılmıştır, nikotin ve bu toksinler vücudunuzdan hızla atılmaya başlamıştır. Sigaranın içindeki zehirli maddelere artık vücudun toleransı yoktur. Sistemin normal işleyişini korumak için nikotine olan ihtiyacı ortadan kalkmıştır.

BİOFREKANS İLE ZAYIFLAMA

Biofrekans Obezite ve hormonal bozuklukların tedavisinde etkilidir. Tedavi merkezimize gelen misafirimizden alınan kan örneğinin testi yapılır ve tedavi planlaması yapılır ve beslenme programı çizilir. Bu planlamaya ve sürece riayet eden hastada başarı oranı oldukça yüksektir.

BİOFREKANS İSTANBUL

Biofrekans tedavi merkezleri birçok ilde bulunmaktadır. Biofrekans İstanbul’da ise adresimiz Bağdat Caddesi Canoğlu Apt. No:284 Daire: 21Kat:4 Caddebostan Kadıköy / İSTANBUL’dur. Bize 0 216 411 23 43 ve 0 (216) 478 27 17 numaralardan ulaşabilirsiniz.

BİOFREKANS FİYATI

Biofrekans tedavisinde merkezimize gelen misafirimizin başvuru alanı, hastalığın durumu, hastalığın seviyesi, hastalıktaki aşaması gibi birçok faktör tedavinin sürecini ve ücretlendirilmesini belirlemektedir. Bu konuda en sağlıklı bilgiyi almak için lütfen merkezimizi arayınız.